magazín vidiecky štýlVitajte na stránkach online magazínu, ktorý je venovaný vidieckemu štýlu bývania. Tento štýl je v súčasnosti veľmi obľúbený nielen medzi poprednými bytovými dizajnérmi, ale získal si srdcia mnohých ľudí po celom svete. Rovnako tak bolo aj v našom prípade. Presnejšie, bola to láska na prvý pohľad. Zamilovali sme si tú dokonalú, oku lahodiacu harmóniu, ktorú dokáže vytvoriť kombinácia starého a nového. Výsledok v podobe útulného a praktického interiéru býva dokonalý.

Už dlho pravidelne sledujeme zahraničné magazíny a blogy o vidieckom štýle bývania. Za ten čas sme natrafili na neskutočné množstvo úžasných inšpirácií ako si z domu či bytu vytvoriť vysnívané vidiecke sídlo. Mnohé nápady sú prekvapivo cenovo dostupné. Povedali sme si, že by bola škoda, nepodeliť sa s nimi. Tak vznikla myšlienka na založenie online magazínu, ktorý máte teraz pred sebou.

Pravidelne pre vás pripravujeme zaujímavé články a príspevky, prostredníctvom ktorých vás naučíme, ako správne kombinovať farby, materiály, dekorácie a doplnky tak, aby ste si vniesli prvky elegantného a očarujúceho vidieckeho štýlu aj k vám domov.

Takisto pre vás vyberáme inšpiratívne miesta, reštaurácie, kaviarne, či ubytovacie zariadenia nielen u nás na Slovensku, ale i v zahraničí, ktorých interiér je ladený práve v tomto štýle.

Pohodlne sa usaďte, uvarte si voňavý čajík alebo kávičku, zabudnite na starosti a vydajte sa spolu s nami objavovať krásu a pôvab vidieckeho štýlu bývania.

redakcia magazínu
Vidiecky štýl

Uložiť