Únik z reality na anglický vidiek

Dnes by sme vám chceli predstaviť neuveriteľne príjemné a čarovné miesto, ktoré garantuje stopercentný únik z každodennej reality. Asi tak by sa dala opísať romantická chata, ktorá sa nachádza na brehu jazera, neďaleko anglického mestečka Whitchurch. Majiteľkou je interiérová dizajnérka, ktorá pri jej zariaďovaní s láskou dbala na každučký detail. Jej cieľom bolo vytvoriť romantické a zároveň luxusné útočisko, nielen pre zamilované dvojice, ale pre každého, kto túži aspoň na chvíľu zabudnúť na okolitý svet. Či sa jej to podarilo, posúďte sami.

Ak vás chata očarila zvonku, počkajte čo príde, len čo prekročíte vstupné dvere.

Predsieň je zariadená rustikálnym nábytkom s francúzskym nádychom. Dlhé závesy krémovej farby a mäkké svetlo lampy zjemňujú tón celého priestoru.

Jedáleň, ktorá doslova vyráža dych! Jednoduché a účelné zariadenie, doplnené vhodnými doplnkami a dekoráciami, vytvára dokonale harmonický celok.

Jednoduché a čisté línie kuchynského zariadenia.

Upokojujúce tóny sivej farby v kombinácii s bodovým osvetlením vytvárajú pokojnú atmosféru.

Dali by ste si niečo pod zub? Žiadny problém. V tejto kuchyni sa dajú vyčariť napríklad takéto pochúťky.

Obývacia miestnosť pôsobí veľmi príjemne a útulne. V zimných mesiacoch si môžete vychutnať  príjemné chvíle pri praskajúcom ohni s vašou polovičkou. Miesto ako stvorené na dlhé rozhovory pri pohári lahodného vína.

Dve veľké okná vpúšťajú dnu záplavu denného svetla.

Útulná spálňa v podkroví ponúka miesto na príjemný odpočinok. Po dni strávenom prechádzkami na čerstvom vzduchu upadnete do blahodarného spánku, len čo si uložíte hlavu na mäkké vankúše.

Originálny a inšpirujúci dekor. Romantika, ktorá dýcha eleganciou.

Na prízemí sa nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom. S luxusnou prírodnou kozmetikou môžete svoje telo do sýtosti rozmaznávať.

Romantické raňajky pre dvoch.

Miesto, kde si môžete vychutnávať hrejivé lúče slniečka a nádherný výhľad na okolitú krajinu. A to božské ticho, ktoré je na nezaplatenie.

Malebná príroda má svoje čaro v každom ročnom období.

zdroj: Unique Home Stays

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*