Letná pohoda na balkóne

Premeňte svoj balkón alebo terasu na príjemnú oázu pokoja, kde budete radi oddychovať počas horúcich letných dní. Keďže k letu neodmysliteľne patrí svieža bielo-modrá kombinácia, evokujúca jasnú modrú oblohu či upokojujúcu morskú hladinu, pripravili sme pre vás niekoľko jednoduchých tipov, ako si môžete aj váš balkón preobliecť do modrých tónov leta.

Letná pohoda na balkóne

Ak chcete dosiahnuť svieži nádych, zvoľte bielu farbu ako základ. Potom už len stačí pridávať a kombinovať doplnky v modrých odtieňoch.

Letná pohoda na balkóne 1

Výborným riešením je skladacie balkónové sedenie, ktoré plne prispôsobte svojim potrebám a vkusu.

Letná pohoda na balkóne 2

Letná pohoda na balkóne 3

Letná pohoda na balkóne 4

V prípade textilných doplnkov siahnite radšej po kvalitných bavlnených alebo ľanových materiáloch. Lepšie odolávajú vonkajším poveternostným podmienkam, vďaka čomu vám vydržia aj niekoľko sezón. Pri výbere farieb a vzorov sa nebojte popustiť uzdu fantázii.

Letná pohoda na balkóne 6

Letná pohoda na balkóne 5

Nezabudnite na kvety! Pomocou nich si môžete vytvoriť krásne kvetinové zátišia, ktoré vdýchnu každému priestoru jedinečnosť.

Letná pohoda na balkóne 7

Pokiaľ balkón či terasa ponúkajú veľkorysejší priestor, zeleň môže byť zastúpená aj vo forme menších stromov a krov v nádobách. Za vašu starostlivosť sa vám odvďačia napríklad aj poskytnutím súkromia pred zvedavými pohľadmi susedov.

Letná pohoda na balkóne 8

foto: Joachim Belaieff

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*