Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne

Kúpeľňa je príliš osobný priestor na to, aby pôsobila sterilne. Aj preto je dôležité zvážiť, aký štýl si pre ňu zvolíte. Práve ten do značnej miery ovplyvňuje to, či sa pre vás čas, ktorý v nej trávite, stane skutočným relaxom pre telo i dušu. Ak premýšľate nad tým, ako si navrhnúť a zariadiť kúpeľňu tak, aby vás po chvíli neomrzela a pohľad na ňu vám aj po rokoch robil stále radosť, stavte na nadčasové prírodné materiály akými sú kameň či drevo.

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 1

Staronová elegancia dostala zelenú

V najnovších kúpeľňových trendoch hrá prím kontrast moderného štýlu s prvkami prírody, tradície a nadčasovosti. Vítaný je práve náznak nostalgie či staronovej elegancie. Zabudnite preto na tuctovosť a buďte originálni. Skúste do kúpeľne zakomponovať silný a dominantný prvok v podobe umývadla z prírodného kameňa, ktoré sa stane jej šperkom. Minimalistický štýl kamenných umývadiel môžete doplniť dreveným obkladom, prípadne obkladom v matných alebo jednofarebných tónoch. Vhodne zvolené kúpeľňové doplnky a netypické dizajnové batérie doladia súhru harmonického kameňa a dreva.

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 2

Dotyk prírody priamo u vás doma

Tajomstvo každého priestoru dýchajúceho pozitívnou atmosférou spočíva v prirodzenosti. Príroda nám ponúka fantastické spektrum surového kameňa, ktoré sa v šikovných rukách remeselníkov mení na fascinujúce a neopakovateľné umelecké diela – umývadlá a praktické kamenné kúpeľňové doplnky. Bez toho, aby ste sa vzdali svojho pohodlia sa môžete dotknúť prírody a jedinečnej atmosféry, z ktorej cítiť pozitívnu energiu. Tá vyviera z dokonalej „nedokonalosti“ toho, čo vytvorila sama príroda.

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 3

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 4

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 5
Originál je len jeden

Aj na našom trhu už nájdete ponuku kvalitných ručne robených kamenných umývadiel a doplnkov, ktoré sa bezpochyby stanú luxusnou ozdobou každej kúpeľne či už v byte, dome, reštaurácii alebo hoteli. Vybrať si môžete z pestrej ponuky nádherných prírodných kameňov a zladiť ich s vašimi predstavami. Navyše nie je šanca, že umývadlo, ako je to vaše, nájdete ešte niekde inde na svete. Vyrobiť dva rovnaké kusy a nájsť dve rovnaké farebné variácie je doslova nemožné.

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 6

Kamenné umývadlá sú šperkom každej kúpeľne 7

Je len na vás, či sa rozhodnete pre vidiecky štýl, alebo necháte vyniknúť umývadlu z prírodného kameňa na modernom jednoduchom podklade, aby sa stalo elegantnou dominantou vašej kúpeľne.

text: redakcia
foto: www.magmakam.sk

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*