Romantické vidiecke bývanie v byte? Žiadny problém!

Ak snívate o romantickom bývaní vo vidieckom štýle, nemusí vás odrádzať, že bývate v byte. Že to nie je žiadny problém, sa môžete presvedčiť v tomto článku, ktorý je pozvánkou na návštevu trojizbového bytu v meste. Správna kombinácia farieb a materiálov, doplnená vhodným výberom doplnkov, dokázala vytvoriť neuveriteľne príjemnú a útulnú atmosféru. To je totiž jedným z dôvodov, prečo je vidiecky štýl bývania čoraz populárnejší medzi ľuďmi, či už na vidieku alebo v meste.

Drevené vŕzgajúce podlahy, vidiecky nábytok s patinou, či textílie v hrejivých farbách sú základnými atribútmi celého interiéru.

Jednoducho a účelne zariadená obývačka, z ktorej sála neuveriteľný pokoj a pohoda. Jednoduchosť zariadenia dáva vyniknúť starožitnému krištáľovému lustru, ktorý je ozdobou celej miestnosti. Biela sedačka s množstvom zamatových vankúšov priam neodolateľne vábi pohodlne sa usadiť a oddychovať.

V predsieni dominuje biela komoda v štýle vintage, nad ktorou visí zrkadlo v drevenom bielom ráme.

Okrem jednoduchého vešiaku na stene, slúži na odkladanie kabátov aj skriňa v rohu chodby.

Nielen vďaka ružovej farbe stien, nie je pochýb o tom, že táto rozkošná detská izba patrí malej slečne. Takisto nemožno prehliadnuť štýlovú poschodovú posteľ pre bábiky.

Za dverami sa ukrýva neveľký, no veľmi praktický šatník, ktorý slúži na odkladanie hračiek.

Kuchyňa vôbec nepôsobí stiesneným dojmom. Práve naopak. Voľba bielej farby opticky otvára priestor a dáva mu potrebnú vzdušnosť. Viacero skriniek poskytuje dostatočné množstvo úložného priestoru.

Drevená pracovná doska kuchynskej linky zjemňuje prevahu bielej farby, vďaka čomu interiér nepôsobí sterilne.

Aj napriek malému priestoru v spálni tu nechýba šatníková skriňa a toaletný stolík.

foto: Alvhem makléri & interior

 

Share Button
Komentáre
  1. Vierka V.

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*