Sladká romantika s Ashley

Túžite po vytvorení miesta, kde si budete môcť do sýtosti vychutnať chvíle s rodinou? Snívate o spálni, kde bude môcť vaša myseľ fantazírovať? Ani neviete aké je to jednoduché. Stačí si len nájsť tie správne textílie, ktoré odrazia váš charakter a aktuálnu náladu. S tkaninami kolekcie Ashley si môžete raz-dva vyčarovať romantickú atmosféru. Jemné kvetinové motívy s kombináciou drobných bodiek prezentujú obľúbený anglický a provensálsky štýl.

Oddych na letnej lúke

Príjemná a útulná nálada sála z každého detailu tejto romantickej spálne. Jasné farby pôsobia harmonicky na oči aj na dušu.

Sladká romantika s Ashley 1
Dekoračné vankúše na posteli

Krásne naaranžované vankúše na posteli lákajú k príjemnému oddychu aj počas dňa. Obľúbeným spoločníkom sa stanú pri čítaní knihy alebo pri vankúšových vojnách s vašimi ratolesťami či partnerom.

Sladká romantika s Ashley 2

Sladký vankúš

Originálnou dekoráciou na posteli je tento „sladký“ vankúšik v tvare cukríka. Milý doplnok podčiarkuje celkovú atmosféru romantickej spálne.

Sladká romantika s Ashley 3

Prikrývka na posteľ

Z nariasenej zelenej tkaniny sa dá ušiť aj takáto „sukňa“, ktorá slúži ako prikrývka postele, a zároveň vytvára praktický úložný priestor ukrytý pod posteľou.

Sladká romantika s Ashley 4

Čalúnená truhlica

Tajomná čalúnená truhlica, ktorá ladí s interiérom môže slúžiť na odkladanie dekoračných vankúšov, posteľnej prikrývky, kníh alebo iných potrebných doplnkov či prekvapení.

Sladká romantika s Ashley 5

Kombinácia rímskej rolety so závesom

Už nemusíte strácať energiu a čas hľadaním vhodných kombinácií tkanín. Príjemne zladené motívy kolekcií akou je Ashley, sa umožnia dokonalo zladiť interiér, v ktorom nájdete každý deň pohladenie na duši. A to stojí za to!

Sladká romantika s Ashley 6

Príjemným bonusom je kvalitné zmesové zloženie bavlny a polyesteru, ktoré sľubuje ľahkú údržbu. Krčenie a následné nekonečné hodiny žehlenia, zrážanie či vyblednuté farby sa stanú minulosťou.

foto: www.dekoria.sk 

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*