Posteľná bielizeň inšpirovaná 50 odtieňmi sivej

V tomto prípade nemáme na mysli populárnu rovnomennú trilógiu, ale nový vzor posteľnej bielizne PATCHWORK DELUXE, ktorý patrí medzi najobľúbenejšie motívy poslednej sezóny. Ak ste sa doposiaľ sivej farbe v spálni vyhýbali, možno je práve teraz ten správny čas na zmenu. Zahoďte obavy a strach z toho, že by výsledok mohol pôsobiť fádne, či dokonca nudne. Práve naopak, niekoľko stupňov jedného farebného spektra dokáže v interiéri veľmi príjemným spôsobom prekvapiť.

Posteľná bielizeň inšpirovaná 50 odtieňmi sivej

Jemná paleta neutrálnych odtieňov vytvára pokojnú a prívetivú atmosféru, ktorá je v spálni viac než vítaná. Správne zvolený odtieň sivej farby navyše evokuje pocit čistoty a vzdušnosti. Všetky tieto atribúty v sebe spája motív PATCHWORK DELUXE pozostávajúci z niekoľkých odtieňov – od jemných bielosivých až po tmavosivé tóny.

Posteľná bielizeň inšpirovaná 50 odtieňmi sivej

Veľkým plusom je aj obojstranný motív, takzvaný “vende” štýl obliečok, ktorý umožňuje viaceré variácie využitia. Ak zatúžite po zmene, stačí ich jednoducho otočiť.

Posteľná bielizeň inšpirovaná 50 odtieňmi sivej 3

Posteľná bielizeň inšpirovaná 50 odtieňmi sivej 4

Hladká 100% bavlna sľubujúca nežné pohladenie je dostatočne savá a priedušná, čo sú ideálne predpoklady na posteľnú bielizeň vhodnú pre všetky ročné obdobia. Vďaka kvalitnému a stálofarebnému materiálu je možné obliečky prať aj pri vysokých teplotách. A čo je najlepšie, netreba ich žehliť.

Posteľná bielizeň inšpirovaná 50 odtieňmi sivej 5

Rodinná tradícia

Posteľnú bielizeň z dielne rodinnej firmy Zdenky Podpěrovej pôsobiacej na trhu už od roku 1990, sme v našom magazíne spomínali už niekoľkokrát. Možno si pamätáte obliečky pripomínajúce rozkvitnuté levanduľové polia, či romantický motív belasých nezábudiek vytvárajúci atmosféru rozkvitnutej lúky. Z ich bohatej ponuky si vyberie určite každý, pretože prinášajú na trh vzory, ktoré sú použiteľné rovnako v moderných domácnostiach, ako aj klasických vidieckych interiéroch.

text: redakcia VŠ
foto: www.postelnyobchod.sk

Uložiť

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*