Hľadáte kvalitnú posteľnú bielizeň? Už nemusíte, našli sme ju za vás!

Ak ste sa rozhodli pre zariadenie spálne vo vidieckom duchu, určite sa vám stalo, že ste si lámali hlavu nad tým, čo tomu ešte chýba. Veľakrát stačí len málo, napríklad siahnuť po vhodnej posteľnej bielizni, ktorá dodá celému interiéru ten správny nádych vidieckej romantiky. Ak ste doteraz takú nenašli, netrápte sa, pretože my sme to urobili za vás. U našich českých susedov sme objavili rodinnú firmu, ktorá sa venuje šitiu posteľnej bielizne už dlhé roky. Musíme sa priznať, že nebolo vôbec jednoduché vybrať si z toľkého množstva krásnych motívov. Nakoniec sme sa takmer jednohlasne zhodli na kolekcii MOZART, ktorá nám pripomenula bezstarostné detstvo a prázdniny strávené u starých rodičov na dedine.

Kvalitná posteľná bielizeň vo vidieckom štýleKvalitná posteľná bielizeň vo vidieckom štýle 2
Kvalitná posteľná bielizeň vo vidieckom štýle 3
Dôraz na kvalitu, funkčnosť a útulnosť

Zásada, na ktorej je postavený celý vidiecky štýl, tkvie v prírodných materiáloch a motívoch. Preto pri výbere obliečok netreba robiť žiadne kompromisy, ale oplatí sa staviť na kvalitu. Nielenže sa vám to vráti v podobe zdravého spánku, ale takáto bielizeň vydrží roky. Posteľné obliečky z dielne Zdenky Podpěrovej sú z látok utkaných z kvalitných vlákien 100% bavlny a spracovanie každého jedného výrobku je na najvyššej úrovni.

Kvalitná posteľná bielizeň vo vidieckom štýle 4

Kvalitná posteľná bielizeň vo vidieckom štýle 5

Na dotyk sú veľmi jemné, hladké a savé, vďaka čomu si môžete užívať nekonečnú pohodu v ich „objatí“ ako v letnom, tak i zimnom období. Každý jeden model zodpovedá základným hygienickým normám. Možno ich prať na 60°C, pričom nestrácajú farbu ani tvar. Praktické zapínanie na zips ušetrí váš čas pri každej výmene bielizne. A to najlepšie nakoniec – netreba ich žehliť!

Kvalitná posteľná bielizeň vo vidieckom štýle 6


text: redakcia VŠ
foto: www.postelnyobchod.sk

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*