Posteľná bielizeň inšpirovaná belasým šatom nezábudiek

Príjemný vánok vo vlasoch, rozkvitnuté stromy a pestrofarebné koberce kvetov všade navôkol, v nás prebúdzajú túžbu priniesť si kúsok tejto nádhery aj do svojich príbytkov. Radosť vám môže spraviť napríklad taká kytica čerstvých kvetov, no ich krása je žiaľ dočasná a rýchlo pominuteľná. Preto sme sa rozhodli, že pre vás nájdeme efektívnejší a hlavne trvácnejší spôsob, ako na to. Hľadali sme a napokon aj našli! Krásne posteľné obliečky s belasým motívom nezábudky dokážu vytvoriť atmosféru voňavej rozkvitnutej lúky, do ktorej sa môžete kedykoľvek ponoriť a snívať.

Posteľná bielizeň inšpirovaná belasým šatom nezábudiek

Bavlnený krep je veľmi príjemný a obľúbený materiál, najmä pre jeho vzdušnosť a savosť. Je univerzálnou voľbou pre akékoľvek ročné obdobie – užijete si ho ako v chladných, tak aj v teplých mesiacoch. V dnešnej dobe sa kladie veľký dôraz na jednoduchú údržbu, ktorú krepové obliečky spĺňajú do poslednej bodky. Veľmi rýchlo schnú, držia tvar a nie je potrebné ich žehliť.

Posteľná bielizeň inšpirovaná belasým šatom nezábudiek 2

Ak máte pocit, že kvetinové motívy patria čisto do ženskej spálne, vedzte, že tomu nie je celkom tak. Aj páni uvítajú sviežu modrú kombináciu posteľnej bielizne, ktorá je jednoducho stále “in”. Odborníci na harmonické ladenie interiéru odporúčajú uprednostniť menšie vzory pred obrovskými, ktoré pôsobia na človeka disharmonicky. Malým motívom belasého kvietku nezábudky preto určite nič nepokazíte.

Obojstranný motív obliečok známy ako „vende“ štýl vytvára priestor pre zmenu. Stačí otočiť perinu a závan každodenného stereotypu je preč.

Posteľná bielizeň inšpirovaná belasým šatom nezábudiek 3

Koľko vankúšov znesie jedna posteľ? Odpoveď znie – veľa! Samozrejme, ich počet môže kolísať v závislosti od veľkosti a rozmerov lôžka. V prípade manželskej postele sa zvyčajne stretávame so šiestimi vankúšmi, ktoré slúžia nielen ako dekorácia, ale napríklad aj ako opierka pri čítaní.

Posteľná bielizeň inšpirovaná belasým šatom nezábudiek 5

Dnes sa už dá vybrať zo širokej škály rôznych materiálov a tvarov, ktoré môžete obmieňať podľa aktuálnej potreby a nálady.

Posteľná bielizeň inšpirovaná belasým šatom nezábudiek 4

text: redakcia
foto: www.postelnyobchod.sk

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*