Vínny dom s nádychom francúzskeho vidieka

Villa SunTerra leží uprostred rozsiahlych vinohradov, v očarujúcom vidieckom prostredí jednej z najkrajších vinárskych oblastí Kalifornie, Santa Barbara County. Svojou veľkolepou európskou architektúrou pripomína klasický vínny dom vo Francúzsku, čo v návštevníkoch evokuje pocit, akoby sa ocitli priamo na francúzskom vidieku. Rezidencia sršiaca okúzľujúcim vidieckym šarmom predstavuje ideálne miesto na relax a pokojnú dovolenku. V súčasnosti slúži ako penzión, kam ľudia chodia načerpať energiu a inšpiráciu z neopakovateľnej atmosféry, ktorú toto miesto ponúka.

Pri výstavbe vily boli použité masívne drevené trámy z dvestoročných borovíc a dovezené vápencové steny aj podlahy. Okrem tradičných kamenných krbov sa v dome nachádza množstvo ďalších architektonických detailov, ktoré spolu vytvárajú pravú nefalšovanú atmosféru francúzskeho vidieku.

Po majestátnom točivom schodisku sa dostanete na poschodie, kde sa nachádza päť luxusne zariadených apartmánov, ktoré ponúkajú návštevníkom dostatočný komfort.

Každý jeden apartmán má vlastnú terasu, z ktorej si môžete vychutnávať dych vyrážajúce scenérie okolitých lúk a viníc.

V kúpeľni s krbom sa budete cítiť priam kráľovsky.

Na ploche dvadsaťtisíc štvorcových metrov sa nachádzajú ďalšie menšie budovy, ktoré sú k dispozícii novým vlastníkom vinohradov. Samozrejmosťou každého domu sú podzemné vínne pivnice, vrátane súkromných degustačných miestností.

foto: Villa SunTerra

Share Button

Komentovať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

*